Technology

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

20.03.2021, 13:39 0 komentarzy
Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godzinie 20 miał miejsce wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej stało się niebywale głośno i bezustannie jest to jeden z przodowniczych tematów w otoczeniu wszelkich mediów. Po odstąpieniu pary z królewskiej rodziny a także wyprowadzce do USA to był 1 połączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. Podczas telewizyjnego spotkania z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, według zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym starciu w królewskiej rodzinie są bardziej po stronie Elżbiety II i reszty członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Nie mniej jednak nie można zaprzeczyć, że poparcie jest bardzo odmienne, zależnie od . Brytyjskie tabloidy , że jeśli tylko Harry i Meghan zapragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili nieodwracalnie swoją okazję. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła także wątek samobójczych myśli Meghan oraz tego, iż książe nie spostrzegał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili czwórkę znawców analizujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Doświadczeni eksperci, w tym były sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah stronniczość a z kolei Meghan stosowanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym a także Meghan Markle został ukazany w wieczorem w TVN24. Co istotne, rozmowę tą podglądało średnio szacunkowo 1mln widzów. Stacja telewizyjna okazała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która umie wyciągnąć ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Mając na względzie emocjonujące szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Niewątpliwie trzeba stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne cały czas komentowany.

Zostaw komentarz