Technology

Śpiewana ze strony Rafała przyśpiewka za kiepska na finałowy występ zawodów Eurowizji! Smutny koniec przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

28.05.2021, 15:42 0 komentarzy
Śpiewana ze strony Rafała przyśpiewka za kiepska na finałowy występ zawodów Eurowizji! Smutny koniec przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

Nasza ojczyzna najczęściej nie fascynowała sympatyków muzyki w okresie zawodach Eurowizji i należy pamiętać o tym. Polski największym osiągnięciem zazwyczaj jest zakwalifikowanie się do części finałowej konkursu, w którym zdobywaliśmy końcowe miejsca. Eurowizja została odwołana zeszłego roku, gdyż rozprzestrzeniała się epidemia COVID-19, która załamała nie jedynie Europę, ale też cały świat. Gwiazdą naszego narodu podczas konkursu Eurowizji został Brzozowski Rafał, który chciał wprawić w zachwyt wielbicieli dobrej muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Z wyboru wysłannika naszego kraju wielu publicystów nie było zachwyconych, jednak w ostatecznym rozrachunku do wymiany nie doszło. Przykro iż byliśmy zmuszeni następny raz rozstać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Rafał Brzozowski, który był naszym reprezentantem na Eurowizji nie przekonał do siebie fanów muzyki z Europy i z tego powodu został wyeliminowany na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju Eurowizji.

Widzowie z Polski z pewnością są już bardzo zamroczeni tego typu rozrywką. Należy mieć tego świadomość, iż "The Ride" a więc piosnka wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała była najzwyczajniej nieszczególna. Nie było nic ekscytującego w tym kawałku co mogłoby wprawić w uniesienie sympatyków muzyki w Europie. Jest to któraś z kolei odsłona turnieju Eurowizji, podczas którego reprezentant naszego kraju nie potrafi zakwalifikować się do fazy finałowej. Bez żadnego problemu możemy zauważyć to, że od dawna wybór ambasadorów Polski na konkurs piosenki europejskiej nie idzie Polakom zbyt dobrze. Powinniśmy w takim wypadku pokładać nadzieję w tym, że w następnych latach nasz ambasador zdoła zakwalifikować się do finału o wygraną w turnieju europejskiej piosenki. Bardzo kluczowe w takiej sytuacji jest to, żeby nominować najbardziej utalentowanego piosenkarza, który zdoła zachwycić europejskich widzów. W sytuacji przeciwnej kolejny raz nie będziemy mieć szans do finału w zawodach piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz