Technology

Macedońska reprezentacja zwycięża i zapewnia sobie awans do wielkiego finału barażowego turnieju z drużyną narodową Portugalii!

28.03.2022, 12:16 0 komentarzy
Macedońska reprezentacja zwycięża i zapewnia sobie awans do wielkiego finału barażowego turnieju z drużyną narodową Portugalii!

Co jakiś czas w piłkarskim świecie zdarzają się niespodzianki i z całą pewnością wielbiciele futbolu są przyzwyczajeni do tego. W dziejach piłkarskich już wielokrotnie zyskiwaliśmy okazję podziwiać pojedynki, w których został wskazany główny faworyt, a na koniec zwycięstwo odnosiła słabsza ekipa. Światowe mistrzostwa w piłce nożnej w Katarze będą miały miejsce w tym roku, a kwalifikacyjne zmagania do mundialu skończyły się w listopadzie zeszłego roku. W półfinałowych spotkaniach barażowych mogliśmy mieć nadzieję na sporo niesamowitych emocji, gdyż pozostało tylko kilka miejsc, o które bój toczą drużyny europejskie. Narodowa drużyna Rosji ukarana została walkowerem z powodu inwazji na Ukrainie i dlatego kadra Polski zakwalifikowała się do finału swojej barażowej drabinki. Polscy zawodnicy rywalizować będą z reprezentacją Szwecji w wielkim finale turnieju barażowego. Z całą pewnością kibice włoskiego zespołu narodowego mieli nadzieję na dostanie się do światowych mistrzostw, które odbywać będą się w Katarze. Jednak znacznie odmienne plany mieli zawodnicy reprezentacji Macedonii i zdecydowali się zagwarantować ogromną niespodziankę.

Włoska narodowa drużyna była w tym spotkaniu drużyną dużo lepszą i warto to zaznaczyć. Jednak nie umieli zaznaczyć tego golem przez cały pojedynek. Wiele wskazywało na to, iż sędzia tego spotkania będzie zmuszony zaprosić drużyny na dodatkowe trzydzieści minut gry pomimo tego, iż przewaga drużyna narodowej Włoch w strzałach na bramkę była ogromna. Na strzał zza pola karnego w doliczonym czasie zdecydował się jednak Trajkovski Aleksandr. Na pewno były zawodnik Palermo FC nie oczekiwał tego, iż jego uderzenie pozwoli na wyeliminowanie włoskiej reprezentacji narodowej i da jego reprezentacji promocję do kolejnej rundy zmagań barażowych. Była to wielka katastrofa dla włoskich zawodników. Na pewno obecni mistrzowie Europy liczyli na to, iż mogą zajść wysoko na mistrzostwach świata w Katarze. Z marzeniami na zwycięstwo światowych mistrzostw będą musieli jednak wyczekiwać kolejne 4 lata, gdyż w tym roku skuteczniejszą kadrą okazała się macedońska reprezentacja. W starciu finałowym barażowego turnieju narodowa kadra Macedonii rywalizować będzie z portugalskim zespołem.

Zostaw komentarz