Technology

Porywające starcie na początku zmagań Ekstraklasy! Mnóstwo goli i przegrana gliwickiego Piasta z reprezentantami Rakowa!

27.07.2021, 12:19 0 komentarzy
Porywające starcie na początku zmagań Ekstraklasy! Mnóstwo goli i przegrana gliwickiego Piasta z reprezentantami Rakowa!

Emocjonujące spotkanie na boisku Piasta Gliwice otrzymali szansę aby podziwiać sympatycy nożnej piłki. W niedziele miejscowa drużyna gliwickiego Piasta gościła na własnym stadionie graczy wicemistrza ligi polskiej. To było bardzo silne zestawienie jak na inauguracyjną kolejkę najnowszego sezonu ligi polskiej i dobrze zdać sobie sprawę z tego. Każdy fan futbolu w Polsce bez wątpienia mógł być zachwycony z podziwiania tak dobrego starcia. W trakcie meczu mogliśmy zobaczyć 5 goli i rozsądnie przyznać, iż obie ekipy były strasznie blisko sukcesu. Ostatecznie to piłkarze drużyny Rakowa Częstochowa mogli cieszyć się z pierwszej wygranej w świeżo rozpoczętym sezonie Ekstraklasy. Piłkarze gliwickiego Piasta na premierową wygraną muszą poczekać przynajmniej do kolejnego tygodnia, ponieważ odnotowali przegraną rezultatem 2 do 3. W kolejną sobotę ich oponentami będą reprezentanci Stali z Mielca. z pełnym przekonaniem Zawodnicy szkoleniowca Waldemara Fornalika będą mieli chęć się odkuć po starcie punktów w inaugurującej kolejce kolejnego sezonu Ekstraklasy.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane