Technology

Gent był zbyt silny i ograł wicemistrza Polski! Dobiegła końca przygoda Rakowa z Częstochowy ze zmaganiami europejskimi!

01.09.2021, 15:34 0 komentarzy
Gent był zbyt silny i ograł wicemistrza Polski! Dobiegła końca przygoda Rakowa z Częstochowy ze zmaganiami europejskimi!

Na samym starcie bardzo dobrze mieć na uwadze to, że Raków z Częstochowy naprawdę solidnie grał w eliminacjach do rozgrywek europejskich w tym sezonie. Z pewnością wicemistrzowie polskiej ligi pokazywali się najbardziej atrakcyjnie z grupy klubów, które rywalizowały o miejsce w pucharach europejskich. Niestety podróż wicemistrza Polski dobiega końca, gdyż belgijski Gent był o wiele lepszym oponentem. Pierwszy pojedynek piłkarze szkoleniowca Papszuna wprawdzie zwyciężyli wynikiem 1 do 0, ale w spotkaniu rewanżowym o wiele skuteczniejsi byli gracze Gent. Gent w spotkaniu numer dwa triumfowało wynikiem 3:0 i zagwarantowało sobie miejsce turnieju Ligi Konferencyjnej. Pomimo przegranej fani piłki nożnej z naszego kraju mogą być dumni z gry zawodników Rakowa Częstochowa. Należy podkreślić to, że pomimo to iż dla Rakowa był to debiut w europejskich kwalifikacjach to zaprezentowali się genialnie.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane