Technology

12 czerwca wystartują Starego Kontynentu mistrzostwa w piłce nożnej! Remisowy rezultat w spotkaniu reprezentacji Polski z rosyjską kadrą.

11.06.2021, 10:22 0 komentarzy
12 czerwca wystartują Starego Kontynentu mistrzostwa w piłce nożnej! Remisowy rezultat w spotkaniu reprezentacji Polski z rosyjską kadrą.

W tym momencie nożna piłka to najpopularniejsza sportowa dyscyplina w naszym państwie. Nie powinno w sytuacji jak ta nikogo zaskakiwać to, że wielka ilość kibiców piłkarskich czeka na nadchodzące wielkimi krokami mistrzostwa Starego Kontynentu. Zagra na nich reprezentacja naszego państwa, która zmagać będzie w grupowych rozgrywkach z hiszpańską drużyną, zespołem Słowacji a także zespołem Szwecji. To nie są łatwi przeciwnicy, lecz posiadamy bardzo duże szanse na awans do dalszej fazy i rozsądnie będzie mieć tego świadomość. Niesamowicie ważne będzie w tym przypadku to, aby zaprezentować się z najlepiej przygotowanej strony. W zeszłym tygodniu kadra polska grała towarzyską batalię z drużyną Rosji, która także pojedzie na Mistrzostwa Europy. Wielbiciele piłkarscy mogli być z całą pewnością szczęśliwi, ponieważ po raz pierwszy od dawna mogli stawić się na trybunach. W tym pojedynku brakowało jednak wielu akcji podbramkowych i na koniec polska reprezentacja zremisowała z rosyjską reprezentacją jeden do jednego. Bramkę dla narodowej kadry Polski już w 4 minucie strzelił Jakub Świerczok, natomiast dla kadry rosyjskiej trafił Karawajew.

Zostaw komentarz